Přivýdělek z domova

Přivýdělek z domova


Zpočátku se bude jednat o přivýdělek z domova s možností přestupu na hlavní příjem. Určitě už někdo na podobnou nabídku někde narazil. Avšak co všechno jste se o tom dozvěděli? Ať už reagujete na inzerát na internetu nebo na sociálních sítích, přijde vám menší sloh. Normální člověk by očekával, že se aspoň dozví, co bude vykonávat za činnost, za kterou slibují peníze, jenže vás naopak odkáží zase jinam. Ale aspoň se zmíní o tom, že nenabízí žádné manuální práce, ani nehledají žádné dealery nebo agenty. Což je asi vše, co se o tom v první odpovědi dozvíte.
kaktus u pc.jpg

2. krok

Následně budete odkázáni na 20 minutovou videonahrávku, která by vám měla odkrýt první základní informace. Ale proč kolem toho dělají takové tajnosti? Když vydržíte sledovat nahrávku celých 20 minut, dozvíte se, že se jedná o jakýsi wellness podnikání, což je tam zmíněno jen okrajově. Většinu času se zde hovoří o zkušenostech lidí, které se v tomto nějakým způsobem dokázali prosadit a začali vydělávat. Nebudete si sami shánět klienty, ale nějaký jejich program vám je sám vygeneruje, což znamená, že vaše podnikání bude spočívat na každodenní komunikaci s jejich zákazníky. Poté co shlédnete video a vaše zvědavost vás neopustí, budete vyzváni k vyplnění krátkého dotazníku. Ten se odešle vaší mentorce nebo mentorovi, jež vám podal první informace a ten vám následně zavolá. Při vašem hovoru by vám měl zodpovědět vaše dotazy popřípadě vysvětlit, jak by to celé mělo fungovat.
čtverečkovaný papír.jpg
Ale proč by si měl člověk procházet, tak složitým procesem, aby se jen dozvěděl, o jakou práci se bude tedy jednat? Celý tenhle koncept funguje na lidské zvědavosti. Je možné, že tento jednoduchý propracovaný koncept je opravdu tak dobrý, jak slibují, ovšem ty tajnosti, které kolem toho dělají, nás spíš může odpuzovat než přitahovat, avšak se zvědavostí se někdy hůř bojuje. Proto je lepší se obracet na ty nabídky, které přímo uvádějí přesnou pozici a vše kolem, co potřebujeme vědět. Ušetří nám to čas a budeme vědět, co očekávat.

Comments are closed.