Nechte se pohltit některou z únikových her

Nechte se pohltit některou z únikových her

Počasí o víkendu je na draka a venku se nedá nic moc podniknout? Co takhle vzít vaše přátele a společně si užít odpoledne, které vás bude bavit? Pokud nevíte, jak naložit s volným časem a nechcete jen tak něco obyčejného, pak není nic jednoduššího než navštívit exit game Hradec Králové, kde budete mít o zábavu postaráno. Stačí si jen společně s vašimi přáteli vybrat některou z únikových her z nabídky a pak už se můžete pustit do řešení tajemných a zapeklitých úkolů, které vám pomohou dostat se v místnosti. Co myslíte, zvládnete to ve stanoveném čase? Zkuste pokořit svůj rekord a staňte se těmi nejlepšími detektivy, kteří se dostanou ven z únikové místnosti v nejlepším čase.

parkovací garáž

Zábava, která vás nadchne svou nápaditostí a originalitou
Úniková hra je oblíbenou zábavou a když se poprvé objevila, velice rychle se rozšířila do povědomí a stala se oblíbenou aktivitou. A není se čemu divit, je jedinečná, originální a s nápadem. Nechte se zavřít do jedné z místností a pokuste se ji opustit ve stanoveném časovém limitu. Překonávejte svoje možnosti, zapojte mozkové buňky a pusťte se do úkolů, které vás dovedou ke dveřím m znamenajícím východ.

vrátný ve tmě

ORIGINÁLNÍ DÁREK, který potěší a zabaví
Lámete si marně hlavu s dárkem pro vaše kamarády nebo sourozence, kteří nic nepotřebují a kteří mají rádi originální dárky? Pak tu pro vás máme skvělou možnost, kdy můžete věnovat dárkový poukaz na některou z únikových her.Darujete tak dárek, který potěší, zabaví a věnujete tím pěkný a zajímavý zážitek.

Pokud si vyzkoušíte některou z únikových her, rozhodně nebudete litovat a užijete si příjemně strávený čas s vašimi přáteli. Vžijete se do detektivní role, zapojíte logické uvažování a rychlé přemýšlení. Navštivte naši herní arénu a užijte si příjemné odpoledne po boku vašich přátel při rozlušťování zapeklitých úkolů.

Comments are closed.