Krásná i po cvičení? Žádný problém!

Krásná i po cvičení? Žádný problém!

Vhodné místo
 
Zříkáte se cvičení kvůli nedostatku času. Obáváte se, že byste přišla pozdě do práce? Když si vybere při vstupu do tělocvičny nebo fitka vhodné místo hned u dveří, rychle se pak zase přesunete ven. Vyhnete se frontě ve dveřích, ve sprše i v šatnách. Pokud opravdu nemáte času nazbyt odejděte z tělocvičny ještě před závěrečným protahováním. Ani o ně však nepřijdete. Svaly lehce uvolníte ve sprše nebo v šatně.

cvičení
 
Dokonalý účes
 
Pokud často chvátáte, rozhodně se naučte používat suchý šampon. Využijete ho nejen po cvičení, ale třeba i na cestách. Než nanesete suchý šampon, vysušte si zpocené vlasy u kořínků fénem nastaveným na studený vzduch. Přípravek se vám tak k vlhkým vlasům nepřilepí. Šampon nechte minutu působit, vlasy rozčešte a oživte přípravkem pro požadovaný tvar.
 
Skvělý make-up
 
Dokonalý make-up je samozřejmostí pro každou ženu a pokud jdete z tělocvičny rovnou do práce, musíte se na líčení dobře připravit. Večer, nebo ráno si do kosmetické taštičky přibalte líčidla, která snadno nanesete. Jde zejména o BB, CC krém, nebo o krém s označením BLUR, krémové oční stíny a krémovou tvářenku. Všechna tato líčidla se jednoduše, bez problému a hlavně rychle aplikují.Líčení zakončete rtěnkou nebo leskem na rty a samozřejmě řasenkou.

posilovna
 
A ještě pro vás máme jeden dobrý typ. Pokud jste po cvičení příliš rozehřátá a je to na vašem obličeji hodně vidět, okamžitě po cvičení vypijte skleničku ledové vody, obličej si opláchněte studenou vodou a pokud je to třeba, chlaďte si po několik minut ve studené vodě zápěstí. Vaše teplota a tep se po chvíli opět vrátí do normálního stavu.
 
Dokonalá manikůra.
 
Obáváte se, že si při cvičení zničíte manikůru? Je to pro vás důvod, kvůli kterému cvičení odkládáte? Potom lakování nehtů věnujte dostatečné množství času a opravdu poctivě naneste podkladovou bázi, dvě vrstvy barvy a navíc horní ochranný lak.A nebo rovnou zvolte gelovou manikůru, která vydrží opravdu všechno.S takovouto přípravou se návštěvy tělocvičny nemusíte vůbec obávat.
 
 
Aby netrpěla pleť
 
Pokud máte po cvičení problémy s pletí, zjistěte, co přesně vaší pleti vadí a naučte se tomu předcházet. Jestliže se vám po větším výkonu objevují na obličeji nebo jinde na těle pupínky, může za to pot a přebytečný maz. Potom si ihned po cvičení opláchněte obličej, abyste z něj nečistoty a pot smyla. Také můžete obličej i tělo ošetřit přípravkem s kyselinou salicyovou a rozhodně se po osprchování převlékněte do čistého oblečení.
Pokud trpíte na vznik tmavých skvrn, nezapomeňte pleť při cvičení venku ošetřit ochranných prostředkem s filtrem proti UV záření. Právě UV záření totiž tvorbu pigmentu podporuje. Pokud se vám již nějaké nepěkné skvrny vytvořily, pravidelně obličej ošetřujte sérem proti pigmentovým skvrnám s vitamínem C, nebo s kyselinou salicyovou.

Comments are closed.