Čím překvapit ředitele

Čím překvapit ředitele

Když slaví narozeniny náš partner, nebo naše děti či rodiče, snadno si vzpomeneme, po čem touží a hned víme, čím jim uděláme radost. Často máme tolik nápadů, že nevíme, kterému konkrétnímu dárku dát přednost. Složitější úkol však máme v situaci, kdy jsme pozváni na oslavu někoho, s kým neudržujeme osobní vztahy. Zpravidla se jedná o naše nadřízené, nebo kolegy ze zaměstnání. Oslavence neznáme z osobního života a nevíme, jaké má koníčky, jaká ho zajímá literatura, nebo jakou používá kosmetiku.

vánoční koš

Dárek v podobě oblečení by mohl dokonce urazit a není vhodné ani zkoušet hostitele obdarovat některým typem dárkového poukazu na zážitek. Vše vyřeší dárkový koš Praha. Krásně vypadající balení dobrot, tomu nelze odolat a hodí se opravdu pro každou příležitost. Můžete si být jisti, že nezůstane jediná součást, která by nebyla náležitě ochutnána a spotřebována. Dobroty a delikatesy nikdy neskončí na dně šuplíku zapomenuty, jako keramické sošky, které vidíme tak často v obchodech s dárkovými předměty.

Přesně podle vašich představ
Pokud máte obavy, že by se v dárkovém koši mohl objevit některý z produktů, který pro oslavence nebude vhodný, rádi vám připravíme balení přesně podle vašeho přání. Celý obsah koše si můžete sami zvolit, nebo jen sdělit, kterým potravinám je třeba se v balení vyhnout.

vánoční balíček

Drobné dárky
Velkým problémem bývá, jak vybrat dárek pro pana učitele, nebo paní učitelku. Bude čelit velké konkurenci keramických hrníčků, kytic a čajů. Můžete si vybrat z nabídky drobných pozorností a dárkových kazet, které máme již připraveny pro podobné příležitosti. Určitě zvolíte lépe, než většina rodičů a váš dárek bude rozhodně praktičtější a nezůstane nevyužitý.

Seznamte se s našimi službami, jistě je rádi využijete i několikrát do roka. Dárkový koš se hodí pro každého a ty od nás vypadají nádherně!

Comments are closed.