Jak nám může pomoci internet v běžném životě

Jak nám může pomoci internet v běžném životě

Každý si pod pomocí představí doslova životní záchranu, ale život není mnohdy o velkých dramatech, ale o malých problémech, které bychom nejraději neřešili. Nebo naopak jsou to situace, kdy si nevíme rady a byli bychom moc rádi, kdyby zrovna v té chvíli byl na blízku někdo, kdo tomu rozumí. S internetem je to ale něco jiného, protože máte doslova svět ve svých rukách. My si dnes ukážeme několik chytrých věcí, které si můžete s pomocí internetu stáhnout do mobilu a které vám trochu usnadní tu hroznou a stresující existenci.
 hrad na mobilu
1)      Vivino
Jednoduchá aplikace, která vám pomůže s výběrem toho správného vína. Chcete udělat radost na oslavě nebo třeba jen doma, ale nejste zas takový odborník a vinař, abyste skutečně vybrali to správné víno pro ty správné lidi? Stáhněte si tuto jednoduchou aplikaci, díky které můžete oskenovat potisk jakékoliv lahve vína, a nejenže vám vyjedou recenze ostatních uživatelů, ale zároveň také zjistíte, jestli je to spíše suché nebo sladké, jestli je hutné či není, jestli chutná po kytičkách nebo po oříškách. A hned máte jasno. Pak si stačí jenom zapamatovat, jakou mají vaši přátelé či rodina chuť.
 
2)      Rekolo
Jde o aplikaci, která dnes funguje ve všech velkých městech. Díky ní si totiž můžete půjčovat růžová kola pro rychlý přesun po městě, aniž byste museli čekat na metro nebo si neustále jenom vozit „šunku“. Jednoduše přijdete ke kolu, které je třeba blízko vás (vyznačeno na mapě), zadáte kód a máte vaše vlastní kolo. Hlavní plus této aplikace je to, že nepotřebujete kupovat ani udržovat dané kolo, jenom si ho za pár korun vypůjčíte. Geniální, no ne?
 malý mobil
3)      ADblock
Chcete se prostě jenom podívat na video nebo na film a nechcete se dívat na nějaké přitroublé reklamy? Stáhněte si adblock pro každý z internetových prohlížečů a už se nikdy nemusíte bát, že by se vám snad přerušila lajna kvůli reklamě.

Comments are closed.