Vysněný bazén

Vysněný bazén

Stavba bazénu Bazenygluc.cz je vždycky velká událost. Celá rodina se pokaždé těší, že bude mít konečně svůj velký bazén. Já musím říct, že i já se nesmírně těšila, až budu mít vysněný bazén, ve kterém se každé léto budu koupat a pak se vedle bazénu opalovat. Mít vlastní bazén byl vždycky můj sen. Jako vždy jsem ale začínala na to, že jsem měla takový ten malý nafukovací bazén. Víte, byl vždy levný a lehce dostupný, a navíc se vešel opravdu všude, takže s tím nebyla vůbec žádná práce. Jenže jak už to bývá, tak mě ho kolikrát zničily kočky. Žiji na vesnici, kde je plno koček. I my máme dvě kočky, které máme rádi a mazlíme se s nimi. Jenže je hodně baví pít vodu z bazénu.

Barevné plavky mám moc ráda.

A není výjimka, že bazén vždy drápkama protrhnou. A to se nám již stalo asi desetkrát, takže za léto kupuji třeba tři nafukovací bazény. Naštěstí ale stojí pár korun, ale taky mě to na druhou stranu štve. Je to velké plýtvání, které nemám ráda. A tak jsem se rozhodla, že si pořídím takový plechový bazén, který kočky jen tak nezničí. A jak jsem řekla, tak jsem taky udělala. Měla jsem ohromnou radost z toho, že mám konečně bazén, který kočky a nikdo další nezničí. Takový bazén mám již pět let a stále dobře slouží. Jen už má takové škaredé kosmetické vady, které mi dost vadí. Mám ráda, když jsou věci stále jako nové a dost zachovalé, jenže tady u tohoto plechového bazénu se mi to ne a ne dařit. A tak jsem zkoušela různé laky a barvy, jak jeho vzhled ozářit, ale nic nebylo platné. Vzhled bazénu je děsný a vůbec mě netěší se v něm koupat.

Bazén byl můj sen

A tak jsem si řekla, že se na to vykašlu a zničím ho. Bazén jsem poctivě zlikvidovala a řekla jsem si, že si nechám bazén postavit, a to přímo do země. Moc se mi takové bazény líbí a já lituji, proč jsem se pro to nerozhodla dříve. Zjistila jsem si tedy ty nejlepší ceny a pak jsem si našla perfektní řemeslníky. A když jsem měla všechno řádně sehnané, tak se pánové pustili do práce. A musím říct, že pánové odvedli fakt skvělou práci. Bazén stihli vykopat do týdně a já se pak už jen radovala z koupání se v bazénu a opalování. Sice bazén je docela malý, ale já jsem naprosto velmi spokojená. A více info o stavbě bazénu se můžete dozvědět na našem webu.

Comments are closed.