Sportovní kočárek, který si zamilujete

Sportovní kočárek, který si zamilujete

Že příchod potomka na svět přináší omezení v podobě nemožnosti výkonu některých koníčků? Nesmysl. Chce to jen správné vybavení. Milujete-li pohyb, rádi chodíte běhat, či podnikáte náročné výšlapy, nemusíte se toho vzdávat. Stačí jen zvolit správný kočárek, který vám pomůže pokračovat ve vaší zálibě i s dítětem s sebou. Přesně takové kočárky naleznete pod značkou Lonex Sport https://zelenazirafa.cz/cs/1723-lonex, a to ať už v případě hluboké korbičky pro novorozené dobrodruhy, či sportovní korbičky pro budoucí sportovní nadšence. Které novinky tohoto roku mezi kočárky vedou?

sportovní kočárky

Trojkombinace? No jasně!

Chcete-li si ušetřit práci se sháněním dvou kočárků, a autosedačky zvlášť, skvělou volbou bude koupě trojkombinace. Pro tento rok je hitem kočárek Lonex Comfort Prestige 3v1 2022. A na co se můžete těšit?

  • Na lehkou hliníkovou konstrukci kočárku, která je rozhodně velkou výhodou při náročnějších výšlapech, kdy se vám nechce tlačit těžký kočárek. Konstrukce má přídavné tlumení nárazů, které pro změnu ocení vaše miminko. Velká nafukovací kola s aretací se pak skvěle hodí do terénu, a pro pohodlné tlačení oceníte výškově nastavitelnou rukojeť s eko kůží.
  • Hlubokou korbičku pak můžete nastavit po, i proti směru jízdy. Pohodlí dítěte zajistí kvalitní matrace, ale i odvětrávací stříška se sklápěním.
  • Sportovní verze je pak vybavena pětibodovými bezpečnostními pásy, které díky polstrování nebudou dítko nikde tlačit. Opěrka pro nožky je stejně jako opěrka zad polohovací, a tak vše můžete nastavit dle potřeb vašeho dítka. Před dítětem je pak odnímatelné madlo, které můžete sundat, když už je dítko větší, a pouze by mu překáželo.
  • V ceně 12 990Kč máte i autosedačku, která je uzpůsobená na isofix, a je vhodná pro dítko od narození až do 10kg.

sportovní kočárek

Luxusní sporťák!

Pokud již hluboký kočárek máte, ale hledáte sporťák, který skutečně zvládne jakýkoliv terén, jistě si zamilujete Lonex Sport II. 2022. Jedná se o prostorný sportovní kočárek s dvoustupňovým tlumením nárazů, který díky velkým gelovým kolům obstojí i na nejnáročnějších cestách. Výhodou je pak i velký nákupní košík, který skvěle poslouží třeba v případě, že se chystáte na piknik. Kočárek lze samozřejmě usadit po, ale i proti směru jízdy, záleží tedy na vás, a na vašem dítku, jak vám to bude nejlépe vyhovovat. Pro horké sluneční dny se bude hodit prodloužený stříška s ochranou proti UV zářením. Tento skvělý a stylový kousek pořídíte už za 5 998Kč.

Comments are closed.