Spokojené a šťastné manželství

Spokojené a šťastné manželství

Manželství je rozhodně krásná věc, ale ne vždy to v něm klape. V případě většího problémů nám může pomoci poradna, aby bylo vše pěkné jako dříve.

Spokojené a šťastné manželství

Udržte si jej

Častým problém u vztahů bývá, že na začátku je prvotní zamilovanost, kdy se oba snaží, ale časem se může stát, že třeba jeden z daného páru získá pocit jistoty a přestane se tolik snažit. To bývá většinou chyba, protože vztah je něco, na čem musí oba stále pracovat. Hezké společné chvíle a zážitky zažijete jen, když budete spolu trávit čas, takže je dobré si najít nějaký koníček či oblíbenou činnost. Velký význam má komunikace, takže spolu mluvte otevřeně a nezapomeňte na lichotky a pochvaly, protože ty skutečně toho druhého můžou potěšit.

partnerský vztah

Takže i po delší době nesmíme usnout na vavřínech a vztah stále bodovat. Darování malého dárku partnerovi rozhodně udělá radost, což platí i u situací, když si vzpomeneme k výročí a podobně. Na druhou stranu všeho moc škodí, takže není na škodu zajít si třeba jen tak ven s přáteli. Velký význam má fyzický kontakt, do kterého můžeme zařadit třeba doteky, líbání a vískání vlasů.

Soužití skřípe

Samozřejmě ve vztahu zažíváme mnoho hezkých chvil, ovšem často musíme čelit i těm špatným. V manželství jsme, jak se říká na všechno dva, a proto tyto těžké časy musíme překonat, abychom mohli zažívat zase hezké chvíle. Samozřejmě může přijít krize, kdy už si řekneme, že ro nikam nevede a bude lepší se rozejít. Ovšem, než učiníme takové rozhodnutí, tak je na místě zkusit to dát zase dohromady, protože je škoda zahodit dlouholetý vztah, když by mohl fungovat dále.

dřevěné srdce

Někdy bohužel se nám usmíření a návrat do starých kolejí nemusí dařit, kdy nám může opravdu hodně pomoci specialista. Manželská poradna Praha se na tyto problémy zaměřuje. Sezení zajišťuje specialista, kdy si v klidu na neutrální půdě společně promluvíte, abyste našli vhodné řešení a Vaše manželství zase je kvetlo a byli jste naprosto spokojení. Konzultace nás něco stojí, ale opravdu mají smysl, o čemž se v případě neklapajícího vztahu můžete přesvědčit.

Comments are closed.