Perfektní pro prezentační akce

Perfektní pro prezentační akce

Není sporu o tom, že každý výrobek a každá značka, potřebuje zajištění propagace po celý rok. Také platí, že nebude stačit, když jednou ročně před vánočními svátky necháte roznést do schránek propagační materiály.

úspěch

Vaší prezentaci se věnujte v průběhu celého roku
Nejlepší formou reklamy je vždy ta, která využívá nejrůznější marketingové nástroje a komunikační kanály. Pokud jeden měsíc přistoupíte k roznosu letáků, druhý měsíc volte PR článek a další měsíc například větší propagační kampaň, či účast na veletrhu. Velmi oblíbené jsou zábavné odpoledne, kdy v rámci propagace vaší firmy, nebo vašeho výrobku, pozvete moderátory, živou hudbu, zajistíte možnost zakoupení občerstvení a pronajmete některý ze zábavních prvků pro rodiny s dětmi. Taková neformální akce zajisté přiláká celou řadu nových nebo potencionálních zákazníků.

Kde pořádat
Venkovní areál vaší společnosti je ideálním místem. Při zajištění vaší akce vám pomůže nafukovací reklama. Perfektně vypadající stany s potiskem vaší společnosti jsou viditelné už z velké dálky a oceníte celou řadu jejich výhod. K dostání jsou v několika provedeních a rozměrech, ty největší ochrání celou řadu vašich hostů před nepřízní počasí. Určitě se vám bude líbit i jednoduchá instalace, která nevyžaduje připojení k elektrické energii a nízké přepravní rozměry a váha. S nainstalováním si jistě poradí kterýkoliv z vašich pracovníků. Nafukovací stan je možné potisknout po celé ploše a tím zajistíte, že logo a název vaší společnosti budou nepřehlédnutelné. Nafukovací reklamu vám dodáme velmi rychle a dle vašeho zadání. Už nyní můžete vybírat datum v kalendáři, pro pořádání vaší prezentační akce. Jsme si jisti, že díky naší reklamě si vaši hosté vryjí do paměti celou řadu vašich výrobků. Reklamní akce bude jistě úspěšná.

reklama

Na všechny naše výrobky poskytujeme roční záruku. Na jejich kvalitní provedení se můžete spolehnout. Objednejte co nejdříve!

Comments are closed.