Moderní obývací stěny

Moderní obývací stěny

Koupili jste nový byt nebo dům a přemýšlíte, jak zařídit obývací pokoj? Máte koupenou novou sedačku a teď potřebujete něco, na co byste postavili televizi, domácí kino a další potřebné věci? Rádi byste měli nějaký úložný prostor, který by byl částečně prosklený na vaši sbírku porcelánu nebo křišťálového skla? Ideální by byla obývací stěna, která by tyto požadavky splňovala. Musí krásně zapadnout do interiéru bytu nebo domu a musí být moderní. Máme pro vás skvělou širokou nabídku obývacích stěn na míru.
bílá obývací stěna.jpg

  • Obývací stěna vám může stát na zemi nebo být zavěšená na stěně. Závěsné skříně mají výhodu v tom, že se dá pod nimi krásně uklidit. Zajede pod ně i robotický vysavač.
  • Může být z lesklého nebe matného materiálu. Barevná variace je u každé soupravy jiná. Můžete si zvolit dřevěnou variantu nebo moderní design lesklé bílé nebo černé barvy. Do některých jsou zapojeny i barevné prvky jako vínová barva. Může zabírat celou stěnu nebo jen její část. Může mít poličky nebo nemusí. Nebo může souprava obsahovat závěsné vitríny. Skříňky s poličkami otevřené nebo zavřené dvířky. Variant je mnoho.
  • Obývací stěny mohou být podsvícené led diodami. Ve večerních hodinách krásně vynikne celá stěna. Vytvoří kouzelné zátiší a útulný prostor.
  • Soupravy mohou například obsahovat dvě závěsné vitríny, dvě závěsné skříňky a dva televizní stolky. Ty vytvoří spojením jednu velkou plochu. Jinou variantou je skříňka, která je z půlky zasklená, televizní stolek, závěsná skříňka a police.

moderní obývací stěna.jpg
Stačí změřit váš vytyčený prostor na obývací stěnu. Zvážit, zda vaše zeď zvládne závěsné skříně udržet nebo radši zvolíte skříně usazené na zemi. Pak už jen vymyslet, co by se vám líbilo. Co by z vašeho domova udělalo jedinečné a útulné prostředí. Vybrat, koupit a mi vám jí zadarmo dovezeme. Máme akční slevy na obývací stěny Nabytek-elegance.cz. Je to jednoduché, vyberte tu pravou obývací stěnu pro vás.

Comments are closed.