Kde načerpat mužskou sílu.

Kde načerpat mužskou sílu.


Není tomu tak dávno, co byl svět plně v mužských rukou. Tedy alespoň na první pohled. Povolání byla rozdělena na ryze mužská a ženská, ženy byly rády, když mohly studovat, byly neustále svazovány mužskými představami o tom, jak má být svět zařízený. Místo ženy bylo v domácnosti, u plotny a dětské kolébky. Ženy se oblékaly pouze do sukní a šatů, a to pouze tak, aby nemohly pohoršovat a byly ozdobou společnosti. Žena, která se nevdala a neměla děti, byla k ničemu, společnost ji považovala za zbytečnou přítěž. Muži mohli se svou ženou nakládat, jak se jim zlíbilo a ani u soudu taková týraná manželka nedošla zastání. Na druhou stranu i pro zástupce mužského pokolení to nebyla doba snadná.

mužské prostředí

Pokud někdo nesouhlasil se zavedenými pořádky, choval se jinak nebo dokonce trochu zženštile, byl mezi ostatními chlapy opovrhovaný a vyloučený ze společenství. A to nikdo nenese dobře. Dnes, po dlouhých letech snah a bojů, je situace zcela jiná. Otočila se o sto osmdesát, možná dokonce o tři sta šedesát stupňů. Světu nyní vládne feminismus. Ženy podle propagovaných radikálních názorů zvládnou vše samy a muže nepotřebují. V mnoha dříve mužských oborech se zástupci silnějšího pohlaví ocitají v menšině (školství, zdravotnictví), ženy řídí firmy, pořizují si děti díky dárcům spermatu, vydělávají dost na to, aby bydlely samostatně, na hrubší práci si případně někoho najmou.

pořádné vybavení

Muži ztrácí svou roli, své postavení a je pro ně čím dál těžší se v současném světě zorientovat. Proto by si každý muž měl najít oblast, ve které by se mohl realizovat ve své mužské energii. Jednou z možností, kterou mají chlapi rádi, je vlastní dílna, kam si zalezete, a nikdo vás nebude rušit. A takovou dílnu je třeba pořádně vybavit, například pomůckami a náčiním od firmy Quadrofixing. Zcela jistě využijete kupříkladu tesařské vruty https://quadrofixing.cz/konstrukcni-vruty/c1018.

Comments are closed.