Jezdíte karavanem?

Jezdíte karavanem?

Karavan má mnoho výhod, díky kterým je mezi lidmi tak oblíbený. Stačí ho zapřáhnout za auto, vybavit se a můžete jezdit kam se vám zachce. Není potřeba platit hotel nebo penzion, a můžete jít spát v kolik hodin chcete. Dostanete se na hezká místa, a nejste vázáni příchodem na hotel. Navíc máte svoje soukromí, a spíte pod hvězdami. Existuje celá řada karavanů, od starších až po velmi moderní. Jakým jezdíte vy?

Nejen pro cestování jsou skvělé kempingové stoly. V karavanu je potřeba využít každé místo, a tento druh stolu se dá složit, takže moc místa nezabere. Můžete si jej rozložit venku a vychutnat si oběd nebo jakékoliv jiné jídlo pod širým nebem. A to má taky něco do sebe.

kempinkový stůl

Tyto stoly se hodí kamkoliv
Možná jste si všimli, že tyto stoly najdete i na různých vařeních akcích. Používají se právě jako posezení u občerstvení nebo jako prodejní. Mají mnoho využití, a je jen na vás, jaké bude to nejvhodnější pro vaše potřeby. Dá se sehnat hlavně vyrobený z plastu v bílé barvě, ale koupíte ho i dřevěný nebo v barvě hnědé.

Mnoho lidé je využívá k přípravě pohoštění, a to kupodivu i na svatební občerstvení. Když se jedná o venkovní svatbu někde ve stanu, tyto stoly jsou dobré řešení. Když se přes ně přehodí ubrus, nepoznáte, že nejde o klasický dřevěný stůl. Využívají je i cateringové firmy, protože vydrží opravdu hodně.

venkovní posezení

Chystáte se na dovolenou pod stan? Rozhodně by vám tento stůl neměl chybět ve výbavě. Sezení u stolu je pohodlnější než jíst někde na zemi. Stůl poskytuje mnoho komfortu, a proto je dobré ho mít vždycky při ruce. Hodí se nejenom na cestování, ale je to fajn venkovní nábytek na letní grilovací sezonu. Vyberte si z pestré nabídky stolů a dalšího příslušenství, které nabízí Tentino. Najdete tu všechno na pořádání oslav a dalších akcí i na pohodové grilování v horkých letních dnech.

Comments are closed.