Dřevostavba? Ano nebo ne?

Dřevostavba? Ano nebo ne?

Mobilní dřevostavby https://www.lavarohouse.cz, pro spoustu z nás pojem, který jsme už alespoň jednou měli možnost zaslechnout. Pokud jste tedy až doposud měli zkušenost pouze s bydlením v cihlovém nebo panelovém domě, okamžitě se do nich zamilujete. Jedná se totiž doslova o průkopníka ekologického a šetrného bydlení.

Dřevěná konstrukce

Ochrana životního prostředí
Dřevostavby si zamilujete na první pohled. Dřevo má totiž velmi dobré tepelně izolační vlastnosti a také díky tomu budete mít v době stejné teplotní podmínky po celý rok. Velmi často se také využívá spojení dvou materiálu, a to dřeva a izolační pěny. PUR pěna má velmi dobré izolační vlastnosti a pomůže snížit náklady na vytápění v zimních měsících.

Bydlení za pár týdnů
Chcete bydlet okamžitě? V případě zděného domu nadlidský úkol, ale s montovanými dřevostavbami je to možné, i když se to na první pohled může zdát jako pohádka. Po podpisu smlouvy, přes dovoz na místo určení, až po samotnou montáž, se jedná pouze o několik měsíců. Pak už zbývají dodělat pouze dokončovací práce a můžete začít bydlet.

Dřevěný interiér

Práce, která je odvedená kvalitně
Stále si pod pojmem dřevostavba představujete dřevěnou roubenku někde u lesa? Tak vás vzápětí vyvedeme z omylu. Jedná se totiž o nejmodernější způsob ekologického bydlení, který se ve všech směrech vyrovná klasickému cihlovému domu. Montovaný dům tak poskytuje komfort a kvalitu, tedy pouze za předpokladu, že si pro jeho výrobu a následnou montáž zvolíme specializovanou firmu. Dílce se vyrábějí jako prefabrikáty a na stavbě proto odpadají veškeré mokré procesy. Všechny prefabrikáty jsou vyráběny s milimetrovou přesností a skladovány na suchém místě, kde čekají na nového majitele. Odborná firma je pak během pár dnů přiveze na místo určení a smontuje za necelý týden a vy se můžete vzápětí nastěhovat.

Comments are closed.